Judecători și avocați, la aceeași masă. Discuții despre problemele din sistemul judiciar
Government
Reprezentanții Tribunalului Gorj și ai Baroului Gorj s-au întâlnit luni, 22 iunie, în cadrul ședinței semestriale organizate pentru consolidarea colaborării dintre sistemul judiciar și avocații din județ. Discuțiile au vizat aspecte legate de organizarea activității, identificarea unor soluții pentru eficientizarea procedurilor și îmbunătățirea relației profesionale dintre instanțe și avocați. La întâlnire au participat președintele Tribunalului Gorj, judecător Laura Mihaela Sarcină,
din zilele anterioare