Rusia eliberează 24 de filipinezi după ce președintele Marcos a avut o discuție cu Putin
Government
Rusia a eliberat 24 de filipinezi care au fost reținuți timp de luni de zile fără acuzații într-un oraș siberian, după ce președintele filipinez Ferdinand Marcos Jr. și-a exprimat îngrijorarea cu privire la aceștia într-o întâlnire cu președintele Vladimir Putin, au declarat sâmbătă oficiali filipinezi. Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover Cei 24 de oameni urmau să sosească la Manila cu două zboruri duminică dimineața, primul grup urmând să fie întâmpinat de
din zilele anterioare