Un nou ciclu ”Școala Mamei” începe la Spitalul Județean de Urgență Baia Mare
Government
Spitalul Județean de Urgență Baia Mare dă startul unui nou ciclu al programului ”Școala Mamei”, dedicat viitorilor părinți. Cursurile vor începe în data de 25 iunie și se vor încheia în 13 august. ”În cadrul «Școlii Mamei», veți primi îndrumare de la medici și specialiști despre fiecare etapă a sarcinii, naștere, alăptare și îngrijirea bebelușului, dar și despre echilibrul emoțional atât de important pentru voi și pentru copilul vostru”, au declarat reprezentanții unității medicale. Cursurile
din zilele anterioare