Cele 3 alimente care ne distrug instantaneu sănătatea, dacă le mâncăm pe vreme de caniculă. Avertismentul dr. Mihaela Bilic
Statele Unite
Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Cele 3 alimente care ne distrug instantaneu sănătatea, dacă le mâncăm pe vreme de caniculă. Avertismentul dr. Mihaela Bilic. Avertismentul dr. Mihaela Bilic Pe timp de caniculă ar trebui să evităm carnea tocată (mici, chiftele), carnea afumată și sosurile grele, este avertismentul Mihaelei Bilic . Nutriționistul spune că, atunci când afară este caniculă și apetitul nostru se schimbă, avem poftă de preparate dietetice, de multe legume și
astăzi