Mihai Fifor despre învestirea Guvernului Veștea: „Românii au avut parte de o demonstrație de cinism politic”

Uniunea Europeana

Președintele PSD Arad, Mihai Fifor, a criticat dur partidele care nu au susținut învestirea Guvernului Veștea. Reacția a fost publicată pe pagina sa de Facebook, după votul din Parlament în urma căruia Executivul nu a obținut numărul necesar de voturi. Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover Fifor a afirmat că ședința Parlamentului a reprezentat „o demonstrație de cinism politic în forma sa cea mai pură”. Potrivit acestuia, „au triumfat două forme de iresponsabilitate

Tag-uri: Facebook PSD