Cine nu are drept de promovare, nu mai intră în playoff-ul Ligii 2?
Sport
FOTBAL Cine nu are drept de promovare, nu mai intră în playoff-ul Ligii 2? În şedinţa Comitetului Executiv, care a avut loc miercuri, 24 iunie, la Casa Fotbalului, printre altele, pe ordinea de zi a fost şi un punct legat de echipele din Liga 2 care ajung în play-off şi nu au drept de promovare, cum s-a întâmplat de fiecare dată de când s-a introdus acest sistem. Aşadar, propunerea celor de la FRF a fost pusă în dezbatere, dar, cel puţin momentan, nu s-a luat nicio decizie acum. Cel mai
astăzi