Bolojan a fost prezent la inaugurarea unui hotel de 5 stele din Bihor. Premierul nu s-a despărţit nici aici de şeful Cancelariei, Mihai Jurca

Media/ Social Media

Galerie Foto 8 Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Ilie Bolojan, alături de partenera sa, Ioana Fâşie, a fost prezent duminică la inaugurarea unui hotel de 5 stele din Băile Felix-Bihor. Bolojan l-a adus cu sine, la eveniment, şi pe şeful Cancelariei primului Ministru, Mihai Jurca, mai scrie presa locală. Şi acesta din urmă este tot orădean de origine. Gazdele evenimentului, Jean Podilă, fondatorul lanţului hotelier, și Dumitru Fechete, directorul general al grupului, și-