Ilie Bolojan, surprins în aeroport, în Oradea, la coada de îmbarcare. S-a salutat și fotografiat cu oamenii
Media/ Social Media
Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Premierul demis Ilie Bolojan a fost surprins duminică pe Aeroportul Oradea, unde mai mulți pasageri l-au oprit pentru fotografii și scurte discuții înainte de îmbarcarea spre București. Imaginile vin la câteva săptămâni după ce primele încercări de organizare a unor manifestații de susținere pentru fostul primar al Oradei au adunat doar opt participanți. Vezi galeria foto 5 poze Ilie Bolojan, în centrul atenției la Oradea. S-a salutat și
astăzi