Poli Timișoara visează la Liga I. Transferuri importante și susținere totală pentru proiectul alb-violet

Sport

Politehnica Timișoara privește cu încredere spre noul sezon al Ligii a II-a, după promovarea obținută în această vară. Revenirea în eșalonul secund nu reprezintă însă obiectivul final al clubului alb-violet, care și-a propus să continue ascensiunea și să atace promovarea în prima ligă a fotbalului românesc. La Timișoara există, poate mai mult ca oricând în ultimii ani, un sentiment de unitate în jurul echipei. Suporterii, autoritățile locale și județene, conducerea clubului și mediul privat și-

Tag-uri: Timișoara