Calea Victoriei devine pietonală doar duminică în acest weekend. PMB anunță programul pentru „Străzi deschise”
Entertainment și Cultură
Primăria Municipiului București a anunțat vineri programul pentru „Străzi deschise”, subliniind că doar duminică Calea Victoriei va fi deschisă unde bucureștenii sunt invitați să participe la tururi ghidate, dezbateri și expoziții. Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover Primăria Municipiului București a anunțat că ediția din acest weekend a programului „Străzi Deschise – București” va avea loc exclusiv duminică. „ Ieșim iar la pas pe Calea Victoriei, însă doar duminică.
din zilele anterioare