Comunicat de presă - Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Bihor
Ștefania Anghel
Măsurile dispuse de Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Bihor pentru prevenirea și limitarea efectelor caniculei Pe fondul temperaturilor ridicate înregistrate în județul Bihor și al prognozei meteorologice pentru perioada următoare, astăzi, 26 iunie a.c., începând cu ora 13.00, s-a desfășurat ședința extraordinară a Comitetului Județean pentru Situații de Urgență Bihor, convocată de prefectul județului, domnul Marcel Daniel Dragoș, în scopul stabilirii și punerii în aplicare a
din zilele anterioare