Tatăl lui Mario Berinde, adolescentul ucis cu sânge rece de trei minori, a fost eliberat din penitenciar. Ce planuri are după ieșirea din închisoare
Gadget-uri
Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Viorel Berinde a fost pus în libertate pe 23 iunie, după ce Tribunalul Timiș a admis contestația privind liberarea condiționată. La o zi după eliberare, bărbatul a mers la tribunal, unde s-a judecat dosarul legat de moartea fiului său. Mario Berinde, adolescentul de 15 ani din Cenei, județul Timiș, a fost ucis în condiții tragice de doi adolescenți de 13 și 15 ani , cu sprijinul unui alt minor de 15 ani. Viorel Berinde a fost eliberat
din zilele anterioare