Presa maghiară: Șoferii români încearcă să păcălească radarele e-SIGUR. Greșeala care îi poate costa libertatea
Știință și Tehnologie
32 de șoferi români au încercat să scape de amendă pentru viteză excesivă, spunând că la volan se afla soția. Noul sistem e-SIGUR i-a prins pe toți, scrie presa maghiară. Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover A devenit aproape o practică obișnuită ca șoferii care depășesc viteza legală în România să încerce să scape de răspundere. Mulți susțin că nu ei au condus, ci soțiile lor. Conform unui articol publicat pe Maszol.ro , de la începutul anului autoritățile au prins
astăzi