The Telegraph: Peste 50.000 de migranți ilegali și infractori străini au dispărut din evidențele autorităților britanice

Știință și Tehnologie

Galerie Foto 1 Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Date interne ale Ministerului de Interne arată că peste 50.000 de migranți ilegali au ieșit din monitorizarea sistemului de imigrație, inclusiv aproximativ 1.200 de infractori străini, relatează The Telegraph . Numărul depășește totalul cererilor de azil aflate încă în așteptarea unei decizii inițiale. Peste 50.000 de migranți ilegali au dispărut din evidențele autorităților britanice Ministerul de Interne din Marea