A murit fetița lovită de mașina unui botoșănean în Bistrița!

accident

Un grav accident a avut loc ieri în Mureșenii Bârgăului. O mașină cu numere de Botoșani a intrat pe contrasens, apoi pe trotuar, luând în plin o fetiță de 12 ani. Din nefericire, Raluca a murit. Medicii nu au mai avut cum să o salveze. Accidentul a avut loc luni în jurul amiezii. O fetiță de 12 ani, care tocmai ieșise de la școală, a fost luată pe sus de o mașină scăpată de sub control. Autoturismul a trecut pe contrasens, a ajuns pe trotuar și a luat-o în plin.

Tag-uri: accident

din zilele anterioare