Accident grav între două maşini, în Bivolărie. Două victime au fost transportate la spital

accident

La faţa locului au intervenit pompierii militari, cu o autospecială pentru descarcerare şi o ambulanţă SMURD, cu sprijinul unui echipaj al Serviciului de Ambulanţă Judeţean. În urma accidentului, două victime, conştiente şi stabile hemodinamic, au fost preluate de echipajele medicale şi transportate la spital. Un bărbat de 33 de ani, care prezenta escoriaţii frontale şi contuzii la nivelul membrelor superioare, a fost dus de echipajul de prim ajutor de la Rădăuţi la spitalul din municipiu. Cea

Tag-uri: accident

din zilele anterioare