Accident între tramvaie în București: un adolescent a ajuns la urgențe

accident

Un adolescent de 15 ani a ajuns marți seară la camera de gardă a Spitalului „Sfântul Pantelimon" din București cu leziuni traumatice, la câteva ore după ce două tramvaie s-au ciocnit în zona Piața Obor. La momentul accidentului, polițiștii constataseră doar pagube materiale. Accidentul s-a produs marți în jurul orei 17.40. Brigada Rutieră a fost anunțată prin apel 112 despre o coliziune în zona Piața Obor, iar polițiștii ajunși la fața locului au confirmat că două tramvai e intrase în contact.

Tag-uri: accident Bucureşti

din zilele anterioare