Adolescentul din Dumbrăvița, rănit grav după ce a căzut de pe o trotinetă electrică, a murit. Avea doar 15 ani

accident

Tragedie în județul Timiș. Adolescentul de 15 ani din Dumbrăvița care a fost grav rănit în urma unui accident cu trotineta electrică a încetat din viață, după aproape o lună de luptă pentru supraviețuire. Băiatul era internat în stare critică încă din 14 mai, când a suferit un accident extrem de grav pe strada Făgăraș din Dumbrăvița. În ciuda eforturilor depuse de medici, leziunile suferite s-au dovedit incompatibile cu viața, iar tânărul a murit în spital. Accidentul s-a produs în jurul

Tag-uri: accident