Reacţii. Mihai Voinea, fondator Recorder, despre hotărârea CSM: „Ei şi-ar dori o presă servilă”

Advertising

Ce spune Mihai Voinea, co-fondator Recorder, despre documentul emis de CSM, în care se vorbeşte despre o „ofensivă fără precedent” şi o „agresiune” declanşată împotriva independenţei sistemului judiciar din România, începând cu 2025? Mihai Voinea : „Este evident că nu le convine rolul presei, sau mai bine zis nu le convine acea parte a presei care are o atitudine critică faţă de instituţiile statului.” Publicitate Mihai Voinea, unul dintre fondatorii Recorder, a comentat pentru Paginademedia.ro

Tag-uri: Advertising