Spectacol uriaș la deschiderea Cupei Mondiale! Pe Azteca, s-a dansat cu Shakira și Salma Hayek

Advertising

Cupa Mondială de fotbal a început joi, la Ciudad de Mexico, pe celebrul Estadio Azteca, cu o ceremonie grandioasă dedicată culturii mexicane și spiritului global al competiției. Spectacolul a precedat primul meci al turneului, Mexic – Africa de Sud, disputat într-o atmosferă electrizantă, pe fondul unor proteste desfășurate în capitala mexicană. Shakira a încălzit atmosfera interpretând imnul Cupei Mondiale (FOTO: Profimedia) publicitate "); background-position: center center; background-repeat:

Tag-uri: Advertising