Românii care merg tare cu mașina în Bulgaria, vânați de poliție cu mașini fantomă. Amenda, până la 357 €
autostrada
Mașini de poliție neinscripționate au început să fie utilizate de Poliția Bulgară în regiunea Plovdiv, pe autostrada Trakia, și pe alte drumuri regionale cheie din Bulgaria, în contextul în care autoritățile își intensifică eforturile de a combate conducerea agresivă și încălcările grave ale regulilor de circulație, informează Novinite . Românii care merg tare cu mașina în Bulgaria, vânați de poliție cu mașini fantomă. Amenda, până la 357 € Mașinile fantomă de poliție, care nu au marcaje
din zilele anterioare