Incident la protestul din Piața Victoriei. Polițiștii de la Brigada Rutieră au sancționat șoferul unei autoutilitare
Bucureşti
Cuprins: Șoferul conducea o dubă și rula mesaje politice Autoutilitara prezenta modificări constructive neomologate Polițiștii l-au amendat și i-au reținut certificatul de înmatriculare Polițiștii de la Rutieră din București au intervenit la protest ul din Piața Victoriei , acolo unde au reținut certificatul de înmatriculare al unui șofer, care montase pe autoutilitară, încîlcând legea, sisteme și echipamente de afișaj publicitar luminos. Potrivit informațiilor STIRIPESURSE.RO, era vorba despre
din zilele anterioare