Incident la protestul din Piața Victoriei. Polițiștii de la Brigada Rutieră au sancționat șoferul unei autoutilitare

Bucureşti

Cuprins: Șoferul conducea o dubă și rula mesaje politice Autoutilitara prezenta modificări constructive neomologate Polițiștii l-au amendat și i-au reținut certificatul de înmatriculare Polițiștii de la Rutieră din București au intervenit la protest ul din Piața Victoriei , acolo unde au reținut certificatul de înmatriculare al unui șofer, care montase pe autoutilitară, încîlcând legea, sisteme și echipamente de afișaj publicitar luminos. Potrivit informațiilor STIRIPESURSE.RO, era vorba despre

Tag-uri: Bucureşti