Liniile regionale 426, 464 și 465 vor fi operate de STV, începând de sâmbătă

Bucureşti

Liniile regionale 426, 464 și 465 vor fi operate de STV, începând de mâine, anunță Asociația de Dezvoltare Intercomunitară pentru Transport Public București-Ilfov (TPBI). Până acum, cele trei rute au fost operate de Societatea de Transport București (STB). „Începând de sâmbătă, 20.06.2026, liniile metropolitane 426, 464 și 465 vor fi operate de Serviciul Transport Voluntari SA (STV SA), în loc de STB SA. Informații despre programele de circulație pot fi aflate pe platforma maps.mo-bi.ro, pe

Tag-uri: Bucureşti

din zilele anterioare