Nicușor Dan anunță că România va găzdui următorul Summit al Flancului Estic: ”Aștept cu nerăbdare viitoarea întâlnire de la București”

Bucureşti

Galerie Foto 4 Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Nicușor Dan a postat un mesaj pe pagina sa de X , după participarea la Summitul Flancului de Est. Potrivit șefului statului, consolidarea flancului estic este singura soluție care poate descuraja ”viitoarele acțiuni iresponsabile ale Rusiei în regiunea noastră”. Președintele a transmis că România va găzdui următorul Summit al Flancului Estic. Nicușor Dan: ” Consolidarea flancului estic este singura soluție care poate

Tag-uri: Bucureşti