Participarea senatorului Fejér László-Ődőn la cea de-a 13-a Sesiune Plenară a Adunării Parlamentare a Procesului de Cooperare în Europa de Sud-Est
Bucureşti
Senatorul Fejér László-Ődőn, membru al Delegației Parlamentului României la AP SEECP, a participat la cea de-a 13-a Sesiune Plenară a Adunării Parlamentare a Procesului de Cooperare în Europa de Sud-Est (AP SEECP) , care a avut loc în perioada 21-23 iunie a.c., la Sofia, în organizarea Adunării Naționale a Republicii Bulgaria. La sesiune au fost prezente delegațiile parlamentelor din Atena, Ankara, Belgrad, București, Ljubljana, Priștina, Sarajevo, Skopje, Sofia, Tirana și Zagreb. Evenimentul a
din zilele anterioare