Patru polițiști de la Rutieră, acuzați de luare de mită și abuz în serviciu, plasați sub control judiciar

Bucureşti

Patru polițiști de la Brigada Rutieră au fost plasați sub control judiciar într-un dosar de corupție instrumentat de Direcția Generală Anticorupție (DGA), fiind acuzați de luare de mită și abuz în serviciu, potrivit unor surse judiciare. Adaugă-ne ca sursă preferată în Google Urmărește-ne în Discover UPDATE: Parchetul de pe lângă Tribunalul București a transmis că în dosarul privind presupuse fapte de corupție în care sunt vizați agenți de la Brigada Rutieră sunt cercetați patru polițiști, și

Tag-uri: anticorupţie Bucureşti