Reacţia unei turiste din Germania care a venit în camping în România: Avem aer curat şi cerul deasupra noastră

Bucureşti

Gabriela şi-a luat vacanţă în oraş! A stat o săptămână în centrul Bucureştiului, într-o căsuţă pe roţi. "Am ales locaţia asta pentru că am vrut să mă retrag de la gălăgie, de la zgomot şi am zis că aici e cea mai bună variantă. Am zis totuşi, haide să încerc! Mă retrag la linişte!" spune Gabriela . Căsuţele au oaspeţi din oraş, dar şi turişti. Preţurile sunt ca la un hotel, care oferă condiţii similare. Articolul continuă după reclamă "150-250 de lei pe noapte pentru o casă are capacitate de

Tag-uri: Bucureşti