Scandal la Poliția Rutieră București după ce un agent și-a uitat șpaga în mașina de serviciu

Bucureşti

Galerie Foto 12 Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Patru polițiști ai Brigăzii Rutiere București au fost arestați la domiciliu după ce unul dintre aceștia ar fi uitat în mașina de serviciu o sumă de bani pe care o primise drept mită. Colegul care a preluat autospeciala s-ar fi alarmat și ar fi făcut scandal, deoarece, inițial, ar fi crezut că i se înscenează un act de corupție. Cei patru polițiști au fost ridicați de ofițerii Direcției Generale Anticorupție (DGA) la

Tag-uri: anticorupţie Bucureşti