Sector 2 | Parteneriat cu Federația Națională de Tenis, pentru organizarea unui turneu dedicat persoanelor cu dizabilități

Bucureşti

Primăria Sectorului 2 ar putea intra în parteneriat cu Federația Națională de Tenis pentru organizarea unui turneu dedicat persoanelor cu dizabilități, potrivit unui proiect de hotărâre care urmează să intre la vot în consiliul local. Dacă va trece de ședința ordinară din 24 iunie, Sectorul 2 ar urma să ceară acordul CGMB pentru încheierea parteneriatului. „Asocierea Sectorului 2 al Municipiului București cu Federația Română de Tenis are ca obiect stabilirea unui cadru general de cooperare și

Tag-uri: Bucureşti