Trei autocare cu dascăli din Buzău și Râmnicu Sărat au plecat la protestul național
Bucureşti
Peste 150 de membri ai Sindicatului din Învățământul Preuniversitar (SIP) Buzău au plecat miercuri, la ora 8.00, spre București pentru a participa la protestul național organizat de federațiile sindicale din educație. Informaţiile publicate pe site-ul stiridebuzau.ro pot fi preluate, în conformitate cu legislația aplicabilă, doar în limita a 150 de caractere, cu citarea sursei. URMĂREȘTE-NE PE FACEBOOK Peste 150 de membri ai Sindicatului din Învățământul Preuniversitar (SIP) Buzău au plecat
din zilele anterioare