Cătălin Predoiu și-a dat demisia din conducerea PNL

Digi 24

Cătălin Predoiu a demisionat din funcția de prim-vicepreședinte al PNL, au declarat surse participante la ședința de miercuri pentru Digi24.ro. Predoiu anunțase de luni că este ultima ședință a conducerii la care ia cuvântul. Conducerea PNL s-a reunit miercuri, de la ora 16:00, într-o ședință a Biroului Politic Național. Cătălin Predoiu a ales să demisioneze din funcția de prin-vicepreședinte al partidului, însă decizia nu a fost anunțată în timpul ședinței, ci a fost transmisă direct către

Tag-uri: Digi 24