Focuri de armă în centrul Capitalei. Polițiștii au prins doi traficanți de droguri
Digi 24
Poli țiștii au tras focuri de armă în centrul Capitale i , în urmărirea unor traficanți de droguri. În momentul în care suspecții au fost abordați de poliție, aceștia au luat-o la fugă și s-a oprit abia în momentul în care anchetatorii au tras focuri de avertisment. Imaginile au fost filmate în sectorul 4 al Capitalei. Din informațiile Digi24, polițiștii îi urmăreau pe cei doi tineri, în vârstă de 23 și 24 de ani. În momentul în care ofițerii i-au abordat și i-au anunțat că sunt sunt polițiști,
astăzi