Ziua în amiaza mare, ca pahonții
DNA
Gest frumos al generalului Pahonțu, care i-a scos la o masă-foto pe Nicușor Dan, Rareș Bogdan, Eugen Tomac și Victor Negrescu. Bine că n-au apărut și niște înregistrări audio, că spume făceau toți prezentatorii de meteo. Sau ce, credeți c-au discutat oamenii altceva decât despre vreme sau zodii? Incredibil ce rău a devenit DNA-ul. Cum, dom’le, să-l investigheze pe Ciprian Ciucu? Păi, alo, băieții, ce facem aici? Te pomenești că au să-l trimită și în judecată. Doamne ferește! Dacă o fac, să se
din zilele anterioare