Drama fostului fotbalist de la FCSB. Declarații într-un dosar de violență domestică: „Drogurile mi-au distrus cariera”
FCSB
Mario Mihai, fostul fundaș lansat de FCSB și Laurențiu Reghecampf, traversează una dintre cele mai dificile perioade ale vieții sale. Implicat într-un dosar de violență domestică, acesta susține că drogurile i-au distrus cariera și l-au îndepărtat definitiv de fotbal. De la mare speranță a FCSB la ordin de protecție. Mărturisirea șocantă a lui Mario Mihai despre droguri și cariera pierdută Mario Mihai, unul dintre tinerii jucători în care FCSB își punea mari speranțe în urmă cu un deceniu, se
din zilele anterioare