FCSB a efectuat vizita medicală pentru noul sezon

FCSB

Jucătorii echipei FCSB au efectuat, luni dimineaţă, vizita medicală tradiţională de la începutul sezonului, în contextul în care Superliga începe la 11 iulie. Jucătorii s-au prezentat, în jurul orei 8:00, la Green Life Medical Center, din Chiajna, unde au fost supuşi mai multor teste specifice. După-amiază, începând cu 17:30, jucătorii vor participa la primul antrenament al verii, la Baza Sportivă FCSB. Lotul prezent la vizita medicală a fost următorul: PORTARI: Matei Popa,

Tag-uri: FCSB