Mihai Bendeac, mesaj acid pentru Gigi Becali: "Când îți construiești o biserică, intri acolo ca la mă-ta pe tarla și spui că Sagrada Familia e un c…t” VIDEO
FCSB
La scurt timp după inaugurarea și sfințirea bisericii ridicate de Gigi Becali în Pipera, investiție pe care finanțatorul FCSB a estimat-o la peste 20 de milioane de euro, în spațiul public au apărut numeroase reacții. Dacă mulți au salutat inițiativa omului de afaceri, alții au privit-o cu scepticism. Printre cei care și-au exprimat public nemulțumirea se numără și Mihai Bendeac . Actorul a publicat pe Facebook un videoclip în care îl critică pe Gigi Becali, atât pentru modul în care vorbește
din zilele anterioare