Angajații de la Salubritate curăță străzile Craiovei după furtună. Olguța Vasilescu: Au căzut 50 de litri pe metru pătrat!

Lia Olguţa Vasilescu

Angajații de la Salubritate au fost scoși de primărie luni seară să facă curățenie pe străzile Craiovei, după furtuna care a inundat nu doar case și gospodării, ci și mai multe străzi și pasaje din municipiu. „În urma ploii torențiale de azi, de aproximativ 50 de litri pe mp, mai multe străzi și pasaje au fost inundate pentru o scurtă perioadă. Toate echipele noastre de la CAO au fost în teren pentru a gestiona situația și le mulțumesc pentru modul profesionist în care au acționat! Se poate

Tag-uri: Lia Olguţa Vasilescu