Lia Olguța Vasilescu îi provoacă pe „criticii de artă urbană” cu o nouă stație de autobuz, montată în Craiova. Penultima a generat un întreg scandal online
Lia Olguţa Vasilescu
Galerie Foto 4 Adaugă Gândul ca sursă preferată Urmărește-ne în Discover Primarul municipiului Craiova, Lia Olguța Vasilescu , a publicat un mesaj ironic pe Facebook la adresa contestatarilor săi, după montarea unei noi stații de transport public în cartierul de la aeroport. Edilul a prezentat o construcție atipică în formă de umbrelă, realizată de Eco Urbis, și a cerut direct reacția „criticilor de artă urbană”. Sursa foto: Facebook Primarul a transmis un mesaj direct „cârcotașilor” Noua
din zilele anterioare