Olguța Vasilescu îi ironizează pe craiovenii care critică mobilierul urban
Lia Olguţa Vasilescu
Lia Olguța Vasilescu, primarul Craiovei, a făcut o postare pe pagina sa de Facebook prin care îi ironizează pe craiovenii cărora nu le sunt pe plac piesele de mobilier urban montate în oraș. De această dată, primarul a prezentat stația amplasată în zona Aeroportul Internațional Craiova. „Cârcotașii! Suntem pe fază? Tocmai am mai montat o stație realizată de Eco Urbis, la blocurile de la Aeroport. Pentru cine nu știe, acel cartier a aparținut de Cârcea, dar acum este al Craiovei. Azi am montat o
din zilele anterioare