Festivalul Îngheţatei Bune se apropie: trei zile de muzică, emoție și fapte bune. Totul pentru Casa InimiiLor.

muzeu

În acest weekend, 26–28 iunie, la Muzeul Satului Bănățean din Timișoara, vă invităm să fiți parte din una dintre cele mai frumoase povești ale acestei veri: Festivalul Înghețatei Bune. Timp de trei zile, festivalul aduce împreună muzică, bucurie, familie și fapte bune, într-un eveniment caritabil dedicat susținerii Casei InimiiLor. Vă așteptăm să ne bucurăm împreună de concerte, activități pentru toate vârstele și momente speciale, transformând fiecare zâmbet și fiecare gest de implicare într-

Tag-uri: muzeu Timișoara Muzeul National al Satului "Dimitrie Gusti"