PMB: Park&Ride Pantelimon și parcarea 'Lia Manoliu', date în folosință de la 1 iulie

Primaria Capitalei

Primăria Capitalei informează că Park&Ride Pantelimon și parcarea 'Lia Manoliu' urmează să fie date în folosință de la 1 iulie. Cele două parcări cu plată totalizează 1.746 de locuri. 'Ambele au zăcut nefolosite de 4, respectiv de 15 ani, de când au fost construite. Cea de la Pantelimon se transformase într-un depozit auto, plin de mizerie. Primarul Ciprian Ciucu a edificat situația lor și le-a dat în exploatare Companiei Municipale de Parking. În ultimele săptămâni, le-am igienizat, le-am pus

Tag-uri: Primaria Capitalei