PMB și-a dublat în trei luni încasările din abonamente pentru parcare

Primaria Capitalei

Primăria Capitalei transmite că în luna mai încasările obținute din abonamente pentru parcare au ajuns la peste 16,2 milioane de lei, de două ori mai mult decât în luna februarie. Afisari: 7

Tag-uri: Primaria Capitalei