PMB și-a dublat în trei luni încasările din abonamente pentru parcare
Primaria Capitalei
Primăria Capitalei transmite că în luna mai încasările obținute din abonamente pentru parcare au ajuns la peste 16,2 milioane de lei, de două ori mai mult decât în luna februarie. Afisari: 7
din zilele anterioare