Șantierul de pe Bulevardul Expoziției a ajuns în fază finală. Se lucrează la finisaje și chituirea stațiilor

Primaria Capitalei

Șantierul de pe Bulevardul Expoziției a ajuns în fază finală, a anunțat Primăria Capitalei într-un comunicat de presă. În prezent, muncitorii din teren lucrează la finisaje, curățenie și chituirea stațiilor de tramvai, parte a tronsonului de doi kilometri aflat în curs de modernizare. „Încă un lot de linii modernizate de tramvai este aproape de final! Cel al liniilor 3 și 42, de pe Bd. Expoziției și străzile adiacente (Dornei, Clăbucet, Aviator Popișteanu și Puțul lui Crăciun). Aici, pe o

Tag-uri: Primaria Capitalei