„M-am gândit la sinucidere!” Ce a dus-o pe Andreea Marin la un pas de tragedie și ce mărturisiri cutremurătoare a făcut
Pro TV
Andreea Marin a vorbit în repetate rânduri deschis despre una dintre cele mai dificile perioade din viața sa, dezvăluind că, în urmă cu mai mulți ani, s-a confruntat cu depresia și chiar cu gânduri suicidare, transmite protv.ro . Vedeta a făcut aceste mărturisiri în cadrul mai multor apariții publice și podcasturi, explicând cât de profundă a fost lupta pe care a dus-o pentru a-și recăpăta echilibrul emoțional. O luptă care a durat ani de zile "Acasă la Măruță", Andreea Marin a povestit că
din zilele anterioare