Accident cu trei răniți pe DN 6, la intrarea în Timișoara. Două autoturisme s-au ciocnit într-o intersecție

Timișoara

Un accident rutier soldat cu rănirea a trei persoane s-a produs miercuri, 24 iunie, pe DN 6, în județul Timiș, în zona intersecției cu drumul de legătură către DN 69. La fața locului au intervenit echipaje de poliție și ambulanță, victimele fiind transportate la spital pentru îngrijiri medicale. Potrivit primelor cercetări efectuate de polițiști, un bărbat în vârstă de 50 de ani conducea un autoturism pe DN 6, dinspre localitatea Dudeștii Noi către municipiul Timișoara. Ajuns la intersecția cu

Tag-uri: accident Timișoara