Accident în Șag, victimă încarcerată
Timișoara
Accident în Șag, victimă încarcerată În jurul orei 12:50, pompierii au fost solicitați să intervină pentru asigurarea măsurilor PSI de prim ajutor în urma unui accident rutier produs în comuna Șag, pe E70. La locul evenimentului s-au deplasat de urgență pompierii din cadrul Detașamentului 2 Timișoara cu o autospecială de stingere cu modul de descarcerare și un echipaj SMURD. În accidentul rutier sunt implicate două autoturisme în care se aflau doar conducătorii auto. Într-unul dintre
din zilele anterioare