Accident pe DN 6, în județul Timiș: trei persoane au ajuns la spital
Timișoara
Accident pe DN 6, în județul Timiș: trei persoane au ajuns la spital Polițiștii au fost sesizați miercuri, 24 iunie, cu privire la producerea unui accident rutier pe DN 6, în județul Timiș. Din primele cercetări efectuate la fața locului, s-a stabilit că un bărbat în vârstă de 50 de ani a condus un autoturism pe DN 6, dinspre localitatea Dudeștii Noi înspre municipiul Timișoara, iar la intersecția cu drumul de legătură către DN 69 ar fi efectuat viraj la stânga, intrând în coliziune cu un
din zilele anterioare