Atenție, timișoreni! Trei străzi din zona de sud rămân miercuri fără apă din cauza unor lucrări de modernizare

Timișoara

Locuitorii din zona de sud a municipiului Timișoara trebuie să se pregătească pentru o întrerupere temporară a alimentării cu apă potabilă. Miercuri, 24 iunie , în intervalul orar 08:00 – 17:00 , furnizarea apei va fi sistată pe mai multe străzi din oraș din cauza unor lucrări programate la rețeaua de distribuție. Potrivit reprezentanților operatorului de apă, intervenția va avea loc la intersecția Aleii Cutezătorilor cu strada Ana Ipătescu , unde echipele tehnice vor executa o operațiune

Tag-uri: Timișoara