Clubul Rotary Timișoara a premiat 25 de olimpici ai Centrului Județean de Excelență Timiș
Timișoara
Performanța și excelența academică au fost celebrate într-un cadru festiv la ceremonia de premiere a olimpicilor Centrului Județean de Excelență Timiș, eveniment în cadrul căruia Clubul Rotary Timișoara a recompensat elevii cu rezultate remarcabile la competițiile naționale și internaționale. Organizația s-a alăturat inițiativei dedicate recunoașterii meritelor tinerilor și a acordat 25 de premii și diplome elevilor care s-au remarcat prin performanțele obținute în domeniile lor de studiu. La
din zilele anterioare