Comunicat de presă - Societatea de Transport Public Timișoara

Timișoara

Parteneriat pentru siguranță: sesiune de instruire privind conducerea preventivă și managementul riscului în transportul public urban Universitatea de Vest din Timișoara, în parteneriat cu Societatea de Transport Public Timișoara, Academia Titi Aur și compania XSCEZA, organizează în data de 25 iunie 2026 sesiunea de instruire 'Conducere preventivă și managementul riscului în transportul public urban'. Evenimentul, găzduit în Amfiteatrul A01 al Universității de Vest din Timișoara, are ca

Tag-uri: Timișoara

din zilele anterioare